VČELÍŇAČKA

VÍTEJTE NA OSADĚ VČELÍN !!!

VČELÍN 2008

Nový příspěvek

Od nás k boga-boga !
O nás se zmiňovat nebudu , jen to , že začínáme třináctou sezónu  a jsme taková nenormálně normální rodinka .

Za námi pobývali lidičky , ketrým jsme říkali Basseťáci , podle jejich hudební skupiny . Vašek má psa , basseta Bleka . Je to mazel , rád si hraje s míčem a s traktůrkem . Když na Včelíně oheň vzplál , nejhezčí a největší byl u Bassetů . A to už se lil stříček a Vaškovo oblíbené pivo . Mejdany zde bývali mnohdy až do ranního rozbřesku . Martina se hrabala v kytičkách , papričkách a rajčátkách , ze kterých jsme společně vařily vynikající čatní . Mňam !!!  Z existenčních důvodů se odstěhovaly do Satalic . Chatrč č. 68 osiřela . Budoucnost nejistá .

Vedle Bassetů , loni přibyly Kotrčovi z Kolína . Vzhledem k poloze jejich vily , sousedí i s Hoškovýma . Kotrč /ák/ , Petr , je jako krtek . Jejich zahrada byla zanedbaná , tak ji celou zryl . Zasel novou trávu , uválcoval , řádně zalil  a teď má druhé Wembley . Akorát občas naruší jeho vzhled krtek , ten pravý s kalhotkama . Lenka , Petrova žena , teď zkrášluje vnitřek vily a mezi tím stíhá i péct vynikající moučníky . Petr stejně jako Martin , hraje na kytaru a zpívá . Jejich děti Barča a Filda , kamarádí s našima dětma i s Hoškovýma , takže tu vznikla dobrá partička . Netrvalo dlouho a od Kotrčů k Hoškům vznikl privátní vchod . Proč ? Protože se často  navštěvují  a museli by obcházet půl osady , ačkoli jsou sousedé .

Vedle mají chajdu David a Monika Slavínští  s malým Vojtou . Všichni mají přezdívku boga-boga . Vojta toho doposud moc nenamluvil , ale má rád moc vodu , které říká boga-boga . Odtud jejich přezdívka . Zatím je moc neznám , ale věřím , že mezi nás bez problémů zapadnou . Nashledanou , příště !

Žádné komentáře
 
TYTO STRÁNKY BYLY ZALOŽENY 24.12. 2007. DĚKUJI VŠEM ZA NÁVŠTĚVU!!!