VČELÍŇAČKA

VÍTEJTE NA OSADĚ VČELÍN !!!

VČELÍN 2008

Nový příspěvek

Další vyprávění o lidech dobrých!
Ještě , se vracím k panu Svobodovi , když  už  opravdu nemá co dělat , tak alespoň ometá pavučiny z jejich chaty . Paní Svobodová  se stará o květenu a velmi ráda houbaří .

Popojdem  k  dalším sousedům , a to jsou Hoškovi z Prahy . Martin , hlava rodiny , by tu byl nejraději pořád , oblíbil si to tu . Společně s Alenkou  , vytvořily krásné skalky , na které jsou pyšní . Martin pravidelně kontroluje výšku tůjí , které vysadil , aby měl živý plot . Má radost z každého  nového milimetru , neustále  je zalévá , hnojí , a promlová k nim . Jejich kluci , Vašek a Kuba  jsou kamarádi našeho Pepína . Traduje se , že když Martin  vezme  do ruky sirky , aby zapálil ohýnek  ke grilování , tak co nevidět bude pršet . Je to pravda , mnohokrát se to vyplnilo . Martin hezky zpívá a hraje na kytaru . Dokonce si zkládá vlastní texty a kdysi vyhrál v soutěži Doremi , první místo . U táboráku to umí pěkně rozbalit , a ještě více , když je dostatek pěnivého moku . Ála si ráda po pracovnmím týdnu  zarelaxuje nad dobrou knihou . Nesmím zapomenout na jistou firmu DE.... , ve které kdysi Martin dělal . Byla tam asi velká psina , protože se o ní často zmiňuje . Hoškovi jsou dobří sousedi , je snima legrace , rádi posedí u ohýnku , když je třeba pomohou .

Vedle má chatu mladý pan Soudek , který ji pomalu zvelebuje . Jinak sem moc nejezdí , je to podnikatel a má málo času . Snad se  v budoucnu dozvíme o něm něco víc.

Další chata , kterou jsme mimo jiné , chtěli kdysi koupit , je asi zakletá . Majitelé se to často střídali , nikdo tady dloho nepobyl . Vesměs to byli divní lidé . Teď patří Aničce Strmiskové , která si ji předělává k trvalému bydlení .

Žádné komentáře
 
TYTO STRÁNKY BYLY ZALOŽENY 24.12. 2007. DĚKUJI VŠEM ZA NÁVŠTĚVU!!!