VČELÍŇAČKA

VÍTEJTE NA OSADĚ VČELÍN !!!

VČELÍN 2010

Prázdniny 2010

Tak sem konečně tady, je po prázdninách, škoda, no a jaké byly-supéér!

Sice jsem hlavní dovolenou netrávila na osadě, ale týden v srpnu byl taky dobrý, i když já tam byla skoro průběžně pořád. Letošní dovču sem trávila neobvykle, byla jsem pozvána na Ukrajinu a tak jsem s Barčou vyrazila.Pár fotek vám poskytnu. Je to země krásná, ale pro nás i neobvyklá, lidé jsou zde přátelští a velmi pohostinní. Místo kde jsem trávila 10 dnů se jmenuje Boryslav ve Lvovské oblasti v Zakarpatské Ukrajině. Karpaty jsou nádherné, lesy plné jedliček a hub, jen ty kopce ,kdyby nebyli tak velké. Vzhledem k tomu, že sem je sjížděla s kočárkem plně naloženým dvojčaty, Sofijí a Arturem, sem si jich užila dosytosti!Snad příští rok se tam zas podívám, a tak po zhruba 800 kilometrech jsem dorazila šťastně domů, s pocitem všude dobře na Včelíně nejlíp!

Chata je až na pár drobností hotová, zkolaudovaná! Letos mi poprvé rodí víno!                    

No, a pak jsme měli, jako každý rok , další včelínské prasečinky, tentokrát u Bogáčů! Kýta od Kasardy byla tentokrát obzvlášť dobrá, tak že se pilo , jedlo, zpívalo, i tombola bohatá proběhla!Tak zas příští rok, kýtě zdar, tentokrát zas u nás, jedem totiž druhé kolo.

Poslední týden byl ve znamení houbiček, které hojně rostly a ještě rostou, tak že máme už plné mrazáky a sklenice a už je nemůžem ani vidět!

Žádné komentáře
 
TYTO STRÁNKY BYLY ZALOŽENY 24.12. 2007. DĚKUJI VŠEM ZA NÁVŠTĚVU!!!